środa, 9 grudnia 2015

Przedświąteczny czas

Niedawno powitaliśmy jeden z moich ulubionych miesięcy - grudzień kojarzy Nam się przede wszystkim ze świętami. Na ulicach, w galeriach handlowych czy przy domach, można zaobserwować miliony kolorowych lampek oraz ozdób świątecznych, które cieszą każde oko. Magia jaką niesie za sobą ten miesiąc wywołuje w ludziach bezwarunkową radość – zbliża się taki moment, kiedy każdy z Nas redukuje bieg i wciska hamulec, aby spędzić czas z najbliższymi. W ciągu całego roku, nieustannie jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu dla siebie, nie wspominając o bliskich Nam osobach. Jednak ten magiczny czas naprawdę zbliża do siebie ludzi – rozmowy z bliskimi, w które zwinnie wplatamy pytania na temat prezentów, a oni nawet nie wiedzą, że właśnie podpowiedzieli Nam co chcieliby dostać pod choinkę, wspólne robienie zakupów, bo przecież każdy chce podarować drugiej osobie coś wyjątkowego, co wywołuje uśmiech, a to najbardziej cieszy serce, wybieranie ozdób świątecznych, a następnie „ubieranie” choinki.
Najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera, wspólne kolędowanie, rozmowy przy obficie zastawionym stole i roześmiane twarze – chciałoby się wtedy zatrzymać czas i uwiecznić te chwile.

Przejdę do stylizacji; dwukolorowy cardigan oversize, który moim zdaniem rozwiązuje problemy z brakiem pomysłu na codzienny zestaw. Można je nosić przy każdym rodzaju sylwetki i jest on świetną bazą do dziesiątek różnych stylizacji. Spodnie z wysokim stanem, sprzyjają podkreśleniu talii, a także uwydatniają największe atuty sylwetki, nadają jej proporcje i niezależnie od budowy ciała każda kobieta poczuje się w nich atrakcyjnie. Cała stylizacja idealnie współgra z czarnymi sztybletami oraz czarną torebką.

Pozostawiam Was ze zdjęciami...

 | cardigan - Orsay | spodnie z wysokim stanem - H&M | buty - Casu | torebka - nn | zegarek - DW


2 komentarze:

  1. Kardigan już w domu 'wpadł mi w oko' mam nadzieję, że mi go pożyczysz?!
    BUZIACZKI FASILU ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba się dobrze sprawować i sobie ładnie zasłużyć :D
    Buziaki :*

    OdpowiedzUsuń